روش نصب توری حصاری

روش نصب توری حصاری

روش نصب توری حصاری

حصار کشی و تعیین مرز از گذشته های دور رایج بوده است. در گذشته از چوب درختان و سنگ برای تعیین مرز و حصار کشی استفاده می کردند. اما با گذشت زمان حصار های مدرن جای خود را به وسایل قدیمی دادند و برای امنیت و تعیین مرز استفاده می شوند. توری حصاری یکی از تجهیزات مهم برای حصار کشی و مرز بندی می باشد.

توری های حصاری یکی از پر کاربرد ترین توری های موجود در بازار می باشد. زیرا از آن می توان در صنایع مختلف استفاده کرد و نصب آن نیز به راحتی انجام می شود. در ادامه شما را با روش نصب توری حصاری آشنا می کنیم.

نحوه ی نصب توری حصاری

برای نصب توری های حصاری باید مراحل مختلفی را به ترتیب انجام داد تا بتوان عمل حصاری کشی را به خوبی و با کیفیت انجام داد. این مراحل شامل موارد زیر می باشد.

اولین و ابتدایی ترین کاری که باید برای نصب توری های حصاری انجام داد حفر چاله می باشد زیرا باید پایه هایی را برای نصب سیم خاردار از آن استفاده کرد. در نتیجه ابتدا باید چاله هایی را حفر کنیم. این چاله ها می توانند فاصله ی 3 متری و یا 2 متری از یک دیگر داشته باشند. انتخاب این اندازه به سلیقه ی افراد می باشد.

بعد از حفر چاله باید پایه ها را درون آن ها گذاشته و درون آن را با ملات های مخصوص مثل سیمان و شن ماسه پر کرد تا پایه به خوبی محکم شود. این پایه ها بهتر است از جنس آهن باشند تا استحکام لازم را داشته باشند. این پایه ها همچنین می توانند به شکل لوله و یا نبشی باشند. پر کاربرد ترین پایه ها لوله هستند زیرا ارزان تر و مقاومت بالاتری نسبت به دیگر موارد دارند. این لوله ها گالوانیزه و سیاه می باشند.

بعد از نصب پایه باید توری حصاری را نصب کرد. برای این کار باید فنس های انتخاب شده را باز کرد و به وسیله ی مفتول به پایه ها محکم شوند. این فنس ها باید به میزان کافی کشیده شوند تا افتادگی نداشته باشند. فنس های مخصوص حصار کشی هیچ زمان دچار پوسیدگی و یا زنگ زدگی نمی شوند و کیفیت لازم را برخوردار می باشند.

می توان روی توری های حصاری سیم های خاردار نصب کرد تا امنیت به میزان بیشتری تامین شود. سیم خاردار ها به دو صورت حلقوی و خطی موجود می باشند. انتخاب یکی از آن ها به دلخواه افراد می باشد. نصب این سیم ها کار بسیار راحتی می باشد. این سیم ها باید به وسیله ی مفتول در قسمت بالای حصار و روی پایه نصب شوند.

ممکن است افراد بخواهند دیوار بتنی روی فنس و پایه قرار دهند. اگر تمایل به این کار داشته باشند درانتهای کار باید از سطح زمین قالب فلزی مخصوص بسته شود و به وسیله ی بتن درون آن را پر کنند.

مشخصات توری های حصاری

توری های حصاری می توانند در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و ساخته شوند. این اندازه را افراد می توانند انتخاب کنند. انتخاب آن بسته به مکان مورد نظر و هزینه ی افراد بر می گردد.

اندازه ی چشمه در توری حصاری به معنای اندازه ی ضلع های لوزی درون آن می باشد. به طور مثال اگر بیان شد که چشمه 4 سانتی متر است باید بدانید که معنای آن این است که ضلع های لوزی 4 سانتی متر می باشند.

توری های حصاری همچنین انواع مختلفی دارند. توری های موج دار استیل، توری های  گالوانیزه و فنس از انواع توری های حصاری می باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر مشخصات توری های حصاری می توان به ضخامت مفتول های آن اشاره کرد. ضخامت آن ها می تواند بین 2 تا 4 میلی متر متفاوت باشند.

برای خرید یک توری حصاری خوب باید بدانید که حتما باید ویژگی های خاصی را دارا باشد. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به امنیت و استحکام بالای آن، برداشت و نصب راحت ، دوام و عمر بالای آن و … اشاره کرد.

این توری ها برای دیوار کشی، حصار کشی و … مورد استفاده قرار می گیرند و محبوبیت زیادی هم دارند زیرا قیمت به نسبت پایینی دارند و به راحتی نصب می شوند.

برخی از محصولات ما

در زیر میتوانید برخی از محصولات گروه پارسیس را مشاهده بفرمایید

 

مفتول مسوار

 

مفتول گالوانیزه

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02133983724